Ne pare rau, vizionarea acestei pagini nu este posibila in Internet Explorer 6, 7.
Pentru a explora continutul citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
Pentru a beneficia de experienta completa a sitului citynews.ro, va rugam sa downloadati unul din urmatoarele browsere:
×
inchide
Go to TOP

curtuius

În al cincilea meci de verificare din Antalya, Gloria a remizat, scor 0-0, cu echipa austriacă SV Scholz Grodig, aflată în Liga a II-a a Austriei.
04 Feb. 2013
17:57
0
2224
La finele acestei săptămâni jucătorii Gloriei Bistriţa vor pleca într-un stagiu de pregătire în Antalya, Turcia, asta după ce în primă fază cantonamentul s-a desfăşurat la baza sportivă a ACF Gloria din municipiul Bistriţa.
22 Ian. 2013
15:09
0
3189
Echipa braşoveană a marcat prima în minutul 57, prin Ricardo Machado. Curtuiuş a egalat din penalty în minutul 61. Cu această remiză, Gloria acumulează 11 puncte, la 4 distanţă faţă de prima poziţie salvatoare.